Tabela e Modularve
Për momentin kjo ndarje nuk ka përmbajtje.
Në Arkiven E Lajmeve
sq E mrkur, 09 Mars
·Vlorë,arrestohen 5 zyrtarë të INUV
·Lufta e Ukrainës dhe të zhvendosurit
·Gjendja e imigrantëve në Izmir
·Netanjahu refuzon takimin me z.Obama
·Rrëfimi i Anxhelas për dhunën në familjen e saj
·Anketat:Trump në rënie?
·Sponsorët largohen nga Maria Sharapova
·Shqipëria shtyn ankandin e avionëve ushtarakë
·Humoristi slloven satirizon Putinin
·Kosova shënon Ditën Ndërkombëtare të Gruas
Dojçe Welle
Antonio Tajani presidenti i ri i Parlamentit Evropian
Oxfam: Tetë miliarderë zotërojnë pasuri aq sa gjysma e popullsisë së botës
Cila është e ardhmja e dialogut Kosovë-Serbi?
Beograd: “Ushtria dhe policia serbe - një grusht mjerim”
Lojrat Olimpike në Kinë

Për lexim: Shtypeni titullin përkates
Zëri i Amerikës
SHBA sanksione ndaj udhëheqësit serb të Bosnjes
Moska kërkon ndjesë për kritikat ndaj një raporti të Zërit të Amerikës
Vazhdojnë debatet rreth trenit serb
GM do të investojë 1 miliard dollarë në fabrikat amerikane
Rouhani: Nuk do ta rishqyrtoj marrëveshjen bërthamore
Perspektiva e afrimit SHBA-Rusi shqetëson Kinën
Transporti personal po bëhet më ekonomik
Biden bën thirrje për luftë kundër kancerit
Evropa përballë presidentit të ri amerikan
Administrata Trump dhe ndihmat ndërkombëtare
Basha: Jo bojkot të zgjedhjeve nga opozita
Intervistë me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri
AI, ligjet anti-terror minojnë liritë themelore në Evropë
Ndahet nga jeta Eugene Cernan, personi i fundit që eci në Hënë
Kryeministrja britanike kërkon largim vendimtar nga BE
Stamboll, arrestohet i dyshuari për sulmin e natës së Vitit të Ri
Nisin verifikimet për pasurinë e deputetit Peza
Marrëdhëniet transatlantike në fokusin e Sekretarit Kerry
Dita e Martin Luther Kingut
FMN më optimiste për rritjen ekonomike në SHBA

Për lexim: Shtypeni titullin përkates
Shkruajeni se çfar mendoni për këtë faqe

Të gjitha komentet dhe propozimet mbi këtë faqe interneti janë me të vërtetë të mirëpritura dhe një burim i vyer informacioni për ne. Faleminderit!

Emri Juaj:
Email Juaj:
Këtu shkruaje tekstin:
Është ndaluar shkrimi me kodim HTML.  
Lajme Të Zgjedhura
ArMeKo-PHP
[ ArMeKo-PHP ]
·Marrëdhëniet NATO – Rusi
·Maqedoni: protesta e indinjatë ndaj vendimit të presidentit
·Serbi-Kroaci: fqinjësi e vështirë
·Kosovë, tetë vjetori i Kushtetutës
·Varrezat e mistershme të Vuksanlekajve
·Një terapi e re për të luftuar kancerin
·Hagë: Karaxhiç ankohet për dënimin - prokuroria ankohet për lirimin e Shesh
·Hagë: Karaxhiç ankohet për dënimin - prokuroria ankohet për lirimin e Shesh
·Një delegacion i Bundestagut viziton Kosovën
·Tensione në një strehim grek refugjatësh afër kufirit me Shqipërinë
·Rama:Referendum për mandatin tim
·Somali,vriten mbi 150 militantë
·Ashpërsohet retorika politike Kosovë-Serbi për dialogun
·Para samitit të BE-së:Donald Tusk sheh shanse për arritjen e ujdisë
·Shtyhet marrëveshja BE-Turqi
·Gjykata e Apelit lë të lirë biznesmenin Fishta
·Fushatë e re për të frenuar z.Trump
·Somali,vriten mbi 150 militantë
·Mblidhet Komisioni i Reformës në Drejtësi
·Reforma në Drejtësi,procesi në udhëkryq

Të gjitha përpunimet në dizenjo dhe formimet, thirrjet, komandat nëpërmjet një versioni të ri në PHP ***** ArMeKo-PHP ***** janë bërë dhe i ka të gjitha të drejtat:
Arben Mehmet Kortoçi © 2008.---.
Tërheqja e kësaj faqje u bë për: 0.51 Sekonta